Regały archiwalne

REGAŁY ARCHIWALNE:

regały przesuwne korbowe i regały elektryczne, regały stacjonarne, regały na akta, regały półkowe, szafy na akta.

Regały archiwalne elektryczne
Regały archiwalne elektryczne

Planując wyposażenie archiwum najczęściej główny nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie powierzchni składowania oraz wysokości pomieszczeń. W przypadku nowoprojektowanych dużych magazynów jest to stosunkowo proste zadanie, ale w przypadku istniejących i nie zawsze obszernych pomieszczeń znacznie trudniej uzyskać optymalne rozwiązanie.

Potrafimy zaaranżować i wyposażyć w odpowiedni i wymagany sposób każdą wskazaną powierzchnię przeznaczoną do składowania akt i innych materiałów archiwistycznych. Posiadamy w ofercie systemy regałów przesuwnych i stacjonarnych, które dzięki modułowej konstrukcji, możliwości zastosowania różnej głębokości i rozstawów półek, ich nośności oraz bogatemu akcesorium pozwolą wykonać to zadanie w stu procentach.

Regały archiwalne głębokie
Regały archiwalne głębokie
Regały archiwalne różnej wysokości
Regały archiwalne różnej wysokości

Najlepsze wykorzystanie powierzchni składowania będzie możliwe dzięki proponowanym przez nas regałom archiwalnym jezdnym z napędem korbowym oraz regałom z napędem elektrycznym. Nasze systemy regałów zaprojektowanych z myślą o archiwach zapewniają optymalne wykorzystanie powierzchni i wysokości pomieszczeń bez względu na ich gabaryty, rodzaj i usytuowanie. Proponowane przez nas regały archiwalne cechuje duża wytrzymałość i bezawaryjność co potwierdzają referencje naszych Klientów.

Proponowane przez nas regały archiwalne sprawdzą się zarówno w dużych archiwach dokumentacji w instytucjach państwowych, szpitalach, urzędach czy uczelniach jak i małych archiwach zakładowych.

Regały archiwalne ażurowe
Regały archiwalne ażurowe
Regały archiwalne korbowe
Regały archiwalne korbowe

Zastanawiasz się nad rozwiązaniem?