Regały stacjonarne

REGAŁY STACJONARNE

regały archiwalne, regały biblioteczne, regały ekspozycyjne, regały na prasę i czasopisma, regały z drzwiami przesuwnymi, regały magazynowe

Biblioteczne regały stacjonarne i ekspozycyjne
Biblioteczne regały stacjonarne i ekspozycyjne

Jedynie na pierwszy rzut oka wszystkie regały stacjonarne wydają się być takie same. Stabilność systemu, jakość wykonania, dostępne akcesoria i trwałość to, poza wszelkimi innymi podstawowymi kryteriami, najważniejsze cechy przy podejmowaniu decyzji o zakupie regału do archiwum, biblioteki, magazynu czy biura.

Naturalnie równie ważne są: wszechstronność i wytrzymałość. Proponowane przez nas regały można dopasować do różnego rodzaju składowanych materiałów, do dokumentów w różnych formatach i składowanych w różny sposób. Nośność półek i ścian dobieramy do zadanych warunków użytkowania oraz proponujemy akcesoria, które ułatwią swobodny i szybki dostęp do przechowywanych materiałów.

Regały biurowe z drzwiami przesuwanymi
Regały biurowe z drzwiami przesuwanymi
Regały stacjonarne z panelami meblowymi
Regały stacjonarne z panelami meblowymi

Szeroka gama proponowanych przez nas regałów stacjonarnych doskonale sprawdzi się zarówno w dużych jak i małych archiwach, magazynach bibliotecznych, zapleczach biur, magazynów i hurtowni, w urzędach, szkołach i uczelniach, a także innych instytucjach. Projektując wyposażenia każdego z wymienionych miejsc kładziemy nacisk na optymalne wykorzystanie powierzchni, odpowiedni dobór parametrów regałów oraz bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Regały na prasę i czasopisma
Regały na prasę i czasopisma
Regał zamykany z drzwiami przesuwnymi
Regał zamykany z drzwiami przesuwnymi
Regał ze ścianami perforowanymi
Regał ze ścianami perforowanymi

Do wszystkich regałów stacjonarnych proponujemy szeroki wachlarz akcesoriów ułatwiających przechowywanie i obsługę regałów: podpórki, ograniczniki, podziałki, blaty wysuwane, szuflady, ramy na taczki zawieszkowe, szyldy opisowe i inne.

AKCESORIA

NASZE REGAŁY STACJONARNE TO:

  • Elastyczność
  • Łatwy dostęp
  • Nowoczesny wygląd
  • Perfekcyjne wykończenie
  • Szeroki wachlarz akcesoriów
  • Wszechstronne zastosowanie
  • Różnorodność wymiarów
  • Najlepsza jakość

Zastanawiasz się nad rozwiązaniem?