HANDLING OF EXPORT/IMPORT Learn More CONTAINER TRAIN MOVEMENT Learn More
  • Client 01
  • Client 02
  • Client 03

REQUEST A QUICK QUOTE

We love to listen and we are eagerly waiting to talk to you regarding your project. Get in touch with us if you have any queries and we will get back to you as soon as possible.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

OUR TEAM

  • Client 01
  • Client 02
  • Client 03
  • Client 04

TESTIMONIALS

Firma Famar System Sp. z o.o. wywiązała się należycie z powierzonego zlecenia. Prace zostały wykonane w uzgodnionym terminie, a dostarczone i zmontowane regały odpowiadały w pełni naszym wymaganiom. Dostarczono nam sprzęt wysokiej jakości, estetyczny i funkcjonalny. Do dnia dzisiejszego nie odnotowaliśmy żadnych usterek czy awarii regałów z napędem elektrycznym.

Oferowane regały są funkcjonalne i estetyczne, a dostawa i montaż przebiegły sprawnie i terminowo. Firma Famar System jest godna polecenia innym zleceniodawcom za solidność i rzetelność wykonywanych usług.

Eksploatowane urządzenia cechują się wysoką jakością techniczną, niezawodnością i estetyką wykonania. Ich nowoczesność, funkcjonalność i możliwości stosowania wielu niekonwencjonalnych rozwiązań, pozwoliło nam na rozwikłanie wielu problemów związanych z archiwizowaniem wszelkiego rodzaju dokumentów.

Montaż zamówionych regałów został wykonany w ustalonym terminie i w przewidzianym umową zakresie. Firma dała się poznać jako partner solidny, kompetentny, otwarty na nasze wszelkie sugestie. Wykonana w ramach kontraktu praca została wysoko oceniona i przyjęta bez zastrzeżeń.

OUR SERVICES

Transport offers complete, customized solutions for all of your business storage needs.

Transport offers complete door-to-door delivery solutions to our customers.

Transport began providing transportation solutions to Transport’s contract warehousing customers in the 1980s.

Transport provides warehousing, fulfillment services, and transportation management across North America.

Not sure which solution fits you business needs?